راهکارهای یک زندگی معرکه

راهکارهای یک زندگی معرکه

زندگی شما کوتاه‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید، به طور متوسط هر انسان در آمریکا کمتر از 30هزار روز عمر می‌کند! برای زندگی کردن آماده‌‌اید؟ برای تغییر دادن سبک زندگی کسل کننده به یک زندگی معرکه!

کتابی که قصد معرفی آن‌ را داریم، همان‌طور که از عنوانش مشخص است؛ در مورد راهکارها و روش‌هایی برای بهتر زندگی کردن است. درست مثل زندگی این کتاب هم کوتاه است و خیلی زود می‌توانید این کتاب را تمام کنید.

« با استفاده از مفاهيم اين كتاب، من آن نوع زندگي را ساخته‌ام كه عاشقش هستم. شغل من شبيه شغل نيست. من عاشق كساني هستم كه در حين‌كار، وقتم با آن‌ها مي‌گذرد و به آن‌ها احترام مي‌گذارم. درضمن،‌ عاشق زندگي بيرون از شغلم هستم. ياد گرفته‌ام چطور بين كار و بقيه‌ي علايقم مثل خانواده، دوستان و ورزش تعادل به‌وجود آورم تا خوشحال باشم. هرچند مي‌دانم خوش‌شانس هستم، ولي مي‌دانم افراد ديگر هم مي‌توانند به‌چنين اهدافي در زندگي برسند. مثل زندگي، اين كتاب هم كوتاه است. خيلي از كتاب‌هايي كه خوانده‌ام مي‌توانستند ايده‌هايشان را در صفحات كم‌تري بگويند. فكر نمي‌كنم موجز بودن از مفهوم كم كند. مفاهيم اين كتاب، كيفيت زندگي من را بهبود داده‌اند و اميدوارم براي شما هم سودمند باشند. »

این کتاب برای بهتر زیستن و خوشحال‌تر بودن نوشته شده و به ما یادآوری می‌کند که از همه لحظات زندگی باید لذت ببریم، از ساعات کاری، از زندگی مشترک و از ارتباط با دوستان . در عین حال برنامه‌ای عملی برای رسیدن به همه کارهای زندگی را نیز به ما ارائه می‌کند. ورزش کردن نمی‌تواند مانع رابطه مناسب ما با خانواده‌مان باشد، همینطور سایر فعالیت‌های روزانه ما نباید مانع از لذت بردن .و حس رضایتمندی ما شوند.