‫صبح جادویی برای بازاریابان شبکه ای

‫صبح جادویی برای بازاریابان شبکه ای

رسیدن به موفقیت، ثروت و شهرت یک فرمول قاطع و مشخص ندارد. اما با دنبال کردن مسیر انسان‌های موفق و سرشناس می‌توان راه سخت و پرچالش موفقیت را آسان‌تر پیمود. هال الرود و پت پترینی در کتاب صبح جادویی برای بازاریابان شبکه‌ای به شکل ویژه این گروه از بازاریابان را مورد خطاب قرار داده‌اند و از نتایج درخشان سحرخیزی و معجزه‌ی آن در رشد و پشرفت کسب و کارشان گفته‌اند. بهتر است حرف‌های کلیشه‌ای درباره‌ سحرخیزی و داشتن انرژی مضاعف را فراموش کرد. کتاب صبح جادویی مبدائی برای شروع و ایجاد عادات خوب و موثر در زندگی و کسب و کار است.

درباره‌ کتاب صبح جادویی

از اسم کتاب صبح جادویی به نظر می‌رسد یک کتاب حاوی نکات ارزنده در مورد مزایای سحرخیزی، داشتن زمان بیشتر و کامروایی است. اما هل الرود این عادت قدیمی و موثر را از زاویه‌ی جدیدی مورد بررسی قرار داده است. هل الرود این کتاب را به صورت اختصاصی برای آن دسته از افرادی نوشته است که در بازاریابی شبکه‌ای مشغول به کارند. نویسندگان کتاب معتقدند افرادی که شغل بازاریابی شبکه‌ای را انتخاب کرده‌اند، انسان‌هایی هم‌فکر و معتقد به یک اصل هستند. پیشرفت و موفقیت.

هل الرود به همراه همکارش پت پترینی درس‌های را مطرح کرده است که رعایت کردن آنها می‌تواند یک بازاریاب شبکه‌ای را در هدفش استوار نگه دارد و او  را یک قدم به موفقیت نزدیک‌ترکند. برای افرادی که تصمیم گرفته‌اند هر روز با خودشان به رقابت بپردازند ، کتاب معجزه سحرخیزی می‌تواند تغییرات عظیمی ایجاد کند و آن‌ها را به مراحل جلوتری از زندگی‌شان برساند که بسیار فراتر از دستاوردهای آن‌ها در گذشته است. اگرچه افزایش درآمد، رشد کسب و کار، فروش یا سودآوری می‌توانند از این قبیل دستاوردها باشند، این متد بیش‌تر مربوط به کشف راه‌های جدید برای تجربه‌ی حس تحقق و تعادل در زمینه‌هایی است که معمولاً نادیده گرفته می‌شوند. این موضوعات می‌تواند پیشرفت‌های عظیم در سلامت، شادی، روابط انسانی، مسائل مالی، روحی و سایر زمینه‌های مورد نظر شما باشد.»